MARKET

Enerji Ürünleri

Edufav’da gerçekleştirdiğiniz tüm aktiviteler için enerjiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bir işlemi gerçekleştirmek için yeterli olan enerjiye sahip değilseniz, enerjinizin yenilenmesi için bekleyebilir ya da video reklam izleyerek enerjinizi artırabilirsiniz. Ancak video reklamlar sınırlı sayıda gösterildiği için her zaman enerjinizi video reklam izleyerek artıramazsınız. Beklemek ya da video reklam izlemek istemiyorsanız, enerji ürünleri satın alabilirsiniz.

Enerji Ürünleri ile enerjinizin yenilenme hızını artırarak, bekleme sürenizi kısaltabilir ya da ihtiyaç duyulan enerjiye anında sahip olabilirsiniz. Bekleyerek ya da satın alarak sahip olabileceğiniz en fazla Enerji; Enerji Üst Limitinizi geçemez. Tüm yeni kullanıcılar için varsayılan olarak sahip olunan Enerji; 500 ve Enerji Üst Limiti 500’dür. Enerji Üst Limiti; arkadaş sayınız, takip ettiğiniz kullanıcı sayısı ve takipçi sayınız, yarattığınız etkilere verilen enerji miktarı gibi çok çeşitli değişkenlere göre diğer kullanıcılardan farklı olabilir.

Enerji Üst Limitinizi artırmak için kişileri Edufav’a davet edebilirsiniz. Davetinizi kabul ederek Edufav’a katılan her kullanıcı için Enerji Üst Limitiniz 20 artacaktır. Ayıca Enerji Üst Limiti Ürünlerini satın alarak da Enerji Üst Limitinizi artırabilirsiniz.

100 Enerji

Enerji üst limitinizi aşmamak kaydıyla mevcut enerjinizi 100 artırır.

500 Enerji

Enerji üst limitinizi aşmamak kaydıyla mevcut enerjinizi 500 artırır.

Tam Enerji

Enerji üst limitiniz ne kadar yüksek olursa olsun enerjinizi enerji üst limitinize kadar artırır.

Enerji Üst Limiti 50 Artırma

Enerji üst limitinizi 50 artırır.

Enerji Üst Limiti 500 Artırma

Enerji üst limitinizi 500 artırır.

2X Hızlı Enerji (1 Aylık Abonelik)

Enerji yenilenme hızınızı 1 ay süre boyunca iki katına çıkarır. Bu ürün 1 ay süre ile ücretsizdir. Daha önceden “2X Hızlı Enerji” ürününü satın aldıysanız bu ürüne abone olamazsınız.

2X Hızlı Enerji

Enerji yenilenme hızınızı kalıcı olarak mevcut hızın 2 katına çıkarır. Bu ürünü birden fazla kez alamaz ve “2X Hızlı Enerji (1 Aylık Abonelik)” ile birlikte kullanamazsınız.

Grup Ürünleri

Edufav diğer uygulamalardan farklı olarak sizinle aynı üniversitedeki kişilerle hızla etkileşime geçebilmeniz için özelleştirilmiştir. Ancak herhangi bir üniversite kısıtlaması olmadan tüm Edufav kullanıcıların üye olabileceği gruplar kurabilir ya da bu gruplara üye olabilirsiniz. Edufav’da varsayılan olarak her kullanıcının kurduğu ya da üyesi olduğu grup sayısının toplamı en fazla 3 olabilir. Bununla birlikte kullanıcıların oluşturabileceği bazı gruplar için toplam üye sayısı 40 ile sınırlıdır. Bu limitlerin yetersiz kaldığı durumlarda bizimle iletişime geçerek ya da Edufav Grup Ürünleri ile limitlerin artırılması mümkündür.

1 İlave Grup Sayısı Limiti

Oluşturabileceğiniz ya da üye olabileceğiniz grup sayısı üst limitini 1 artırır. Mega Grup abonelikleri için bu limit geçersizdir.

5 İlave Grup Sayısı Limiti

Mega Gruplar hariç olmak üzere, oluşturabileceğiniz grup sayısı üst limitini 5 artırır. Mega Grup abonelikleri için bu limit geçersizdir.

10 İlave Üyelik

Mega Gruplar hariç olmak üzere; gruplarınıza katılabilecek toplam kullanıcı sayısını kalıcı olarak 10 artırır. Ancak bu ürün Mega Gruplara katılabilecek kişi sayısını etkilemez.

100 İlave Üyelik

Mega Gruplar hariç olmak üzere; gruplarınıza katılabilecek toplam kullanıcı sayısını kalıcı olarak 100 artırır. Ancak bu ürün Mega Gruplara katılabilecek kişi sayısını etkilemez.

500 İlave Üyelik

Mega Gruplar hariç olmak üzere; gruplarınıza katılabilecek toplam kullanıcı sayısını 500 artırır. Ancak bu ürün Mega Gruplara katılabilecek kişi sayısını etkilemez.

Bir Aylık Mega Grup 1000 Aboneliği

1 ay süre ile 1000 kişinin katılabileceği Mega Grup oluşturabilirsiniz. Mega Grup oluşturmak için grup limitinizin olmasına gerek yoktur. Abonelik sonlandığında yeni grup etkileri yaratılamaz ve eski etkilere erişilmez.

Bir Aylık Mega Grup 10000 Aboneliği

1 ay süre ile 10000 kişinin katılabileceği Mega Grup oluşturabilirsiniz. Mega Grup oluşturmak için grup limitinizin olmasına gerek yoktur. Abonelik sonlandığında yeni grup etkileri yaratılamaz ve eski etkilere erişilmez.